1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Altını ıslattı Diye Çocuğu Öldürdü
Altını ıslattı Diye Çocuğu Öldürdü

Altını ıslattı Diye Çocuğu Öldürdü

Üvey baba vahşeti 5 yaşında onu hayattan aldı.

A+A-

Geçen hafta 5 yaşındaki Yanis, Fransa’daki bir kanalın yakınlarında bulundu. Çocuğun üvey babası gecenin köründe çocuğu 3 kilometre koşmaya zorlamış ve sonunda çocuğu elindeki fenerle döverek öldürmüştü.

The Sun’ın belirttiğine göre üvey baba, çocuğa altını ıslattığı için böyle bir ceza vermiş.

Yanis bilincini yitirince üvey baba ambulans çağırmış. Ambulans geldiğinde ise çocuğun başındaki yaralanmalardan dolayı çoktan hayatını kaybettiği öğrenilmiş. Üvey baba kasten adam öldürmek suçundan, çocuğun biyolojik annesi ise oğlunu bu canavar adama karşı koruyamadığından dolayı yargılanıyor.

Yanis’in öz babası Xavier Corbout ise haberi alınca kendinden geçti.

Fransız gazetesi Nord Littoral’a konuşan Xavier Corbout, “Kocaman bir kalbi olan mutlu bir çocuktu oğlum. Şarkı dinlemeye, yüzmeye ve futbol oynamaya bayılırdı. Çok hassas bir çocuktu. Bir kez yanlışlıkla böceğin üstüne basıp öldürmüştü ve hıçkırarak ağlamaya başlamıştı” dedi.

Yanis’in cenaze masrafları için yüzlerce kişi maddi destekte bulundu. Ayrıca change.org’ta başlatılan kampanyaya 5.500 kişi Yanis’in üvey babasının müebbet hapis cezası alması için imza attı.

Yanis’i geri getirmeyecek olsa da umarız ki gereken imzaya ulaşılır ve o canavar adam hayatı boyunca parmaklıklar arkasında yaşar.

KAYNAK:NEWSER

Önceki ve Sonraki Haberler