1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Mehmet Ali'nin Kızı Çok Büyüdü
Mehmet Ali'nin Kızı Çok Büyüdü

Mehmet Ali'nin Kızı Çok Büyüdü

Mehmet Ali'nin küçük kızı Yasmin büyüdü ve sosyal medyada fırtına gibi esiyor.

A+A-

Survivor'da ünlüler takımından elenen son isim olan Çılgın Sedat lakaplı şarkıcı Sedat Kapurtu, 'Survivor Ekstra'da her şeyi birbir ifşa etti. 'Survivor 2017'nin ilk gününden beri iyi anlaşan eski milli futbolcular İlhan Mansız ile Serhat Akın'ın ilerleyen dönemde tartışma yaşayabileceğini söyledi. Sema ile Pınar'ın birbirinden nefret ettiğini de açıkladı.

"SURVİVOR'DA SEMA VE PINAR ÇOK BÜYÜK TARTIŞMA YAŞAYACAK"

TV8'de yayınlanan 'Survivor Ekstra' programına konuk olan ünlü şarkıcı, "Orada en büyük tatışma Sema ile Pınar arasında olacaktır. Bak göreceksiniz, İlhan ve Serhat da mutlaka tartışma yaşayacaklar" dedi.

 

ÇILGIN SEDAT: SERHAT KENDİNİ FRENLEMEZSE ÇOK BÜYÜK SIKINTI YAŞAYACAK"

Operasyon geçiren Serhat Akın konusunda flaş bir açıklama yapan Sedat, "Serhat yeni çıktı hastalıktan. İkisi de çok ciddi ameliyatlar geçirmişler. Mesela Serhat'ın karın kasları kopmuş. Allah korusun, Serhat parkurda kendini frenleyemezse de tekrar sıkıntı yaşayabilir. Çünkü çok hırslı ifadelerini kullandı.

 

 

Yasmin'in annesi Nergis Kumbasar kızının yayınladığı fotoğraflardan dolayı Mehmet Ali Erbil ile arasının açıldığı iddialarını cevapladı. "Mehmet Ali Erbil'in kızına kısıtlama getirdiği söylenmişti. Asla böyle bir şey yok. Yasmin dilediği fotoğraf yayınlayabilir ayrıca o her genç kız gibi giyiniyor dedi." Bakalım Yasmin'in fotoğrafları için siz ne düşüneceksiniz...

 

212040807675588996b12ce4f.jpg11600753078588996a000fdd.jpg

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler